Logowanie

Aktualności

Przełamanie!!!

• autor: bodzio206, 2014-09-07 21:36

Długo piłkarze Trybsza kazali czekać swoim sympatykom na wygraną, w IV kolejce klasy C pokonali na wyjeździe ekipę z Klikuszowej 4:1,był to najmniejszy wymiar kary, bo jak zwykle Skałki waliły głową w mur.

Mecz rozpoczął się źle dla Skałek, bowiem już w 16 minucie przegrywali 1:0, zawodnik Lepetnicy wyszedł sam na sam i Burkat był bez szans. Skałki od razu rzuciły się do odrabiania strat, jednak waliły głową w mur. Sytuacje się mnożyły, ale piłka do bramki gospodarzy wpaść nie chciała, inna sprawa, że bramkarz Klikuszowej wyczyniał w bramce cuda. Na przerwę drużyny schodziły z prowadzeniem ekipy gospodarzy. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Janusz Modła, Skałki znów uzyskały przewagę, jednak na bakier było ze skutecznością. W 81 minucie spotkania huknął Krzysiek Łojek, bramkarz Lepetnicy zdołał obronić, jednak wobec dobitki Mariusza Tomeczkowicza był bezradny, Skałki wyszły na prowadzenie. Kilka chwil później Łojek podwyższył prowadzenie, a festiwal strzelecki zakończył rajdem przez pół boiska Krzysiek Miśkowicz.

W zespole Skałek, na obronie zadebiutował Krzysztof Cipta (Łapszanka), który zasilił Skałki w ostatnim czasie.